Automobilių garso aparatūra ir signalizacijos
Pardavimas, diagnostika, montavimas

Vaizdo stebėjimo kameros

Vaizdo stebėjimo kameros — galimybė pasijausti saugiam

Galimybė matyti yra neįkainojama. Deja, ne visada galime viską stebėti. Nebėda, sudėtingus ir varginančius aplinkos stebėjimo darbus nesunkiai atlieka vaizdo kameros.

Vaizdo stebėjimo — tikrai jokia naujiena. Žinoma, anksčiau jos reikalavo didesnės priežiūros ir rūpesčio. Šiuolaikinės vaizdo stebėjimo kameros tapo kompaktiškesnės, mobilesnės, patikimesnės. Pasirinkimas yra nemažas, klientas turi apsispręsti ko nori iš savo vaizdo stebėjimo sistemos.

Tinkamos sistemos pasirinkimas yra svarbus žingsnis, bet nereikia pamiršti ir tinkamo kameros įrengimo. Be jo, vaizdo stebėjimo sistemos privalumus teks pamiršti.

vaizdo_stebejimo_kameros

Vaizdo stebėjimo kameras galima suskirstyti į dvi grupes, tai įrenginiai, kurie vaizdą įrašo analoginiu formatu (VCR) bei įrenginiai, kurie vaizdą fiksuoja skaitmeniniu formatu (DVR). Analoginės stebėjimo kameros smarkiai nusileidžia skaitmeninėms. Nereikia tuo stebėtis, nes vaizdo įrašymas, saugojimas bei įrašytos informacijos naudojimas yra žymiai paprastesnis bei ekonomiškesnis. Čia dera paminėti ir IP tipo skaitmenines kameras. Pagrindinis jų privalumas, tai galimybė tiesiogiai stebėti kameros fiksuojamą vaizdą, ją kontroliuoti iš bet kur. Tereikia turėti kompiuterį su interneto ryšiu ar išmanųjį telefoną.

Rinkdamasis kamerą asmuo turi sau atsakyti kelis klausimus. Ar vaizdo stebėjimo sistema reikalinga pastato viduje, ar išorėje? Koks plotas bus stebimas ir kiek kamerų reikės šiam darbui atlikti. Vaizdo stebėjimo kamerų tipų yra daug, apsispręsti ne visada yra lengva. Galima rinktis kameras, kurios yra kupolo formos, turi IR apšvietimą, o gal reikia slaptos vaizdo kameros. Vieniems svarbu, kad patalpas būtinai stebėtų tinklinės IP vaizdo kameros, kitiems reikia valdomos kameros, dar kiti mano, kad tik bevielės vaizdo stebėjimo kameros savo darbą atliks nepriekaištingai.

Platus vaizdo stebėjimo kamerų pasirinkimas įrodo, kad galima sukurti stebėjimo sistemą, kuri pateisins visus asmens keliamus lūkesčius. Jas galima naudoti skirtingose erdvėse. Lauko kameros nieko nebestebina, jas dažnai sutinkame prie įvairių pastatų, jomis stebimos sankryžos ar miesto gatvės. Parduotuvės, bankai, kitos viešosios įstaigos į savo apsaugos arsenalą senai įtraukė vaizdo stebėjimo produktus.

Vaizdo stebėjimo kameros atlieka ir prevencijos funkciją. Vargu ar kas norės nusikalsti, kai jo veiksmai yra akylai fiksuojami kameros objektyvo. Šios stebėjimo sistemos lengvai pritaikomos ir nuosavuose namuose, biuruose ar kitose erdvėse, kur reikia užtikrinti saugumą ar kontroliuoti žmonių sąžiningumą. Viską stebinti akis erdvę paverčia saugesne aplinka.