Automobilių garso aparatūra ir signalizacijos
Pardavimas, diagnostika, montavimas

Signalizacijos automobiliams

Automobilis be signalizacijos — nesaugus

Sunku įsivaizduoti automobilį be signalizacijos. Žinoma, jos skleidžiami garsai nakties viduryje neprimena malonios simfonijos, bet ji įspėja transporto priemonės šeimininką, kad kažkas nutiko. Garso nemėgstame, tačiau norime, kad mūsų turtas būtų saugus.

Šiais laikais automobilio signalizacija neapsiriboja vien tik garsiniu perspėjimu. Kompleksinės automobilio apsaugos, kartu su paieškos sistema, yra pats geriausias sprendimas, kuris padės apsaugoti turtą. Pasaulio žmonių ausys jau yra pripratusios prie signalizacijos garso. Dažnai į jį praeiviai ar namo kaimynai tiesiog nereaguoja. Signalizacijos keliamas garsas jau priskiriamas baltajam triukšmui. Į tą pačią terpę patenka ir šunų lojimas ar kaimynų garsiai skleidžiama muzika.

automobiliu_signalizacijos

Kalbos apie signalizacijas dažnai gali pasirodyti pesimistiškos. Vis vien nepadės. Taip, yra žmonių, kurie sugeba įveikti visokias apsaugos sistemas, spynos jiems neegzistuoja. Nereikia pamiršti, kad ne visi vagiai yra tokie geri ar išprusę. Belieka pasidžiaugti, kad jų nėra daug, o galimybė apsaugoti savo turtą košmariškų pinigų nekainuoja. Skūpus, galima pridurti, kad ir pesimistiškas žmogus, tikrai moka du kartus. Kai automobiliui iškyla pavojus, apsaugos sistema privalo išgąsdinti įsibrovėlį. Pagrindinis visų saugos sistemų tikslas — sutrukdyti ir išduoti, kad kažkas kėsinasi į žmogaus turtą.

Lieka natūralus klausimas — ką reikia kaltinti vagystės atveju? Vagį, kuris gerai atliko savo darbą ar patį automobilio savininką, kuris nesugebėjo pasirūpinti tinkama savo turto apsauga. Ar tikrai automobilis gali būti saugus, jei jame nėra net elementariausių apsaugos priemonių, tokių, kaip slapta variklio paleidimo sistema, langų žymės, garsinės signalizacijos ar specialūs durų užraktai? Tikrai ne. Gamyklinės apsaugos tobulėja, bet jos nėra tobulos. Verta ne tik susimąstyti apie papildomą apsaugą, bet ir ja pasirūpinti. Žinoma, šį darbą verta patikėti specialistams, kurie išmano ką daro. Šias paslaugas teikiančios įmonės sumontuos bet kokio sudėtingumo signalizaciją bei suteiks draudimo bendrovei skirtą pažymą apie įmontuotą apsaugos sistemą.

Auto signalizacijos ne tik perspėja, bet ir geba informuoti automobilio savininką. Garsinė sirena, žinoma, yra naudinga, nes ji patraukia aplinkinių dėmesį. Šis informavimo būdas dažnas, bet kaukimas patinka ne visiems. Šviesų mirksėjimas yra gerai. Deja, ne visada jas galima pastebėti. Patogiausias būdas yra informacijos siuntimas į pakabuką ar mobilųjį telefoną. Telefonas beveik visada būna arti šeimininko, tad į įvykį reaguoti galima pakankamai greitai. Žinoma, ši sistema turi savo trūkumų, bet tai pažangus apsaugos būdas.

Dar nežinančius, kokių rūšių yra saugos sistemos informuojame, kad auto signalizacijos rūšys yra šios:

Nereikia abejoti signalizacijos nauda. Naujas automobilis kainuoja brangiau nei dauguma modernių apsaugos priemonių.