Automobilių garso aparatūra ir signalizacijos
Pardavimas, diagnostika, montavimas

GSM signalizacija

GSM signalizacija — patikima turto apsauga

Saugumas — vertybė, dažnai apie ją susimąstome pavėluotai. Nuo mažų dienų buvome mokami, kad savo daiktus reikia saugoti. GSM signalizacija, tai saugos grandis, kuri padės pajausti saugumą ir ramybę. Nutikus neplanuotiems įvykiams nereikės gailėtis, kad kažkas iki galo nebuvo padaryta.

Apie GSM signalizaciją reikia kalbėti paprastai, tai apsaugos būdas tinkantis ir automobiliui, namui, garažui, sodo nameliui ar biurui. Po teisybę, tokią signalizaciją galima įsirengti bet kur. Svarbiausia, kad ji visada veiks. Šis produktas yra kokybiškas, patikimas ir pakankamai nebrangus (saugomas turtas, visada turi didesnę vertę).

gsm_signalizacija

GSM saugos sistemos veikimo principas gan elementarus, suveikus automobilio ar namo signalizacijai, asmuo gauna pranešimą į savo mobiliojo ryšio telefoną. Tai patogu, nes mobilus visada yra po ranka, o vagystės atveju kiekviena minutė yra svarbi. GSM signalizacija savo veikimo principu yra žymiai efektyvesnė nei daugelio dar vis naudojama kodinė signalizacija. Gamintojai teigia, kad ji suveikia per 1 sekundę. Kitą sekundę žmogus sulaukia pranešimo į savo mobilųjį telefoną. Jei telefonas bus užimtas, signalizacija vienu skambučiu neapsiribos. Jos tikslas — prisiskambinti ir jis bus pasiektas.

Atsiliepęs asmuo galės paklausyti kas vyksta patalpoje, kai suveikia signalizacija. Svarbu paminėti, kad GSM signalizacija gali būti laidinė ir belaidė. Reikia tik išsirinkti. Žinoma, kad laidinė GSM sistema yra pigesnė. Belaidė yra praktiškesnė, nes ją galima tiesiog pakabinti ant sienos. Nereikia vedžioti laidų, griauti sienų, telieka įjungti ir naudotis.

Akivaizdu, kad GSM signalizacijos pritaikymas kasdieninėje žmogaus buityje yra gan platus. Automobiliui tokia saugos sistema yra būtina. Ją nesudėtinga prijungti prie automobilio signalizacijos, o transporto priemonės šeimininkas gaus visus pranešimus į savo mobilųjį telefoną. Jei niekadėjai bandys nutempti automobilį ar išdauš jo stiklą, atidarys dureles, variklio dangtį ar bagažinę bei suveikus signalizacijai, ši saugos sistema automatiškai paskambins į mobiliojo ryšio telefoną.

Savininkas galės atsiliepti ir išgirsti kas vyksta jo transporto priemonėje bei savo mobiliojo ryšio telefono ekrane matyti, kur tuo metu yra automobilis. Dauguma Lietuvoje parduodamų GSM signalizacijų veikia nuo +60 C iki -35 C, tai naudinga, nes temperatūra čia mėgsta smarkiai šokinėti.

Abejoti ar verta įsigyti GSM saugos sistemą tikrai neverta. Šis produktas vertas savo kainos, jis patogus ir patikimas. Geriau ją įsigyti, kad nereikėtų graužtis dėl įvykusios vagystės. Savo turtu dera tinkamai pasirūpinti.