Automobilių garso aparatūra ir signalizacijos
Pardavimas, diagnostika, montavimas

Garso stiprintuvai automobilyje

Automobilio garso sistema be stiprintuvo — bevertė

Muzikos gurmanai garso aparatūrai pinigų negaili ir tai yra faktas. Asmuo norėdamas pasimėgauti tikru muzikos orkestru savo nuosavame automobilyje, neturėtų bijoti plačiai atverti piniginę.

Daugiau galios yra vienintelė melomanų siekiamybė. Suprantama, kad galingesnis garso stiprintuvas visada buvo ir bus geriau. Galingesni stiprintuvai yra brangesni, bet ko žmogus nepadaro dėl savo svajonės.

garso_stiprintuvai_automobilyje

Galingą garso stiprintuvą rinktis yra naudinga, bet pradžiai derėtų nuspręsti, kuri klasė yra priimtiniausia. Stiprintuvai, kaip ir daugelis elektros prietaisų yra skirstoma į klases. A klasė yra pati žemiausia. Šios klasės gaminiai nėra patys efektyviausi, nes jie dirbdami smarkiai kaista. Šiluma ir efektyvus darbas niekada nemėgo draugauti. Bet A klasės stiprintuvų nereikia išsigąsti, nes jie yra vertinami už tai, kad labai tiksliai atkuria muziką.

B klasė yra efektyvesnė. Prietaisas kaista mažiau, bet atkuriamas garsas turi nemažai triukšmo. Žmonės nereikalingo triukšmo nemėgsta. AB klasė, tai puikus derinys tarp triukšmo ir šilumos. Prietaisas kaista mažiau, triukšmas yra silpnesnis. Šis tarpinis variantas dažnai sutinkamas melomanų mėgėjų automobiliuose.

D klasė skirta profesionalams. Jų gamyboje naudojama visiškai kitokia technologija, plius jie yra patys efektyviausi. Daiktas, kuris sugeba panaudoti beveik visą savo galingumą, o dirbdamas kaista mažai, tikrai yra vertas dėmesio. Žinoma, yra ir minusų, nes grojant aukštesniems dažniams skleidžiamas specifinis triukšmas. Šis stiprintuvas labiau tinka žemų dažnių garsiakalbiui. Aišku, kad specialūs filtrai padeda išspręsti šią problemą.

Kai kurie stiprintuvai turi įmontuotus filtrus. Aukštų dažnių filtras stiprintuvui leidžia sustiprinti tik aukštus dažnius, o žemų — tik žemus. Yra ir universalesnių stiprintuvų, kurie leidžia filtrus reguliuoti taip, kaip nori pats asmuo.

Akivaizdu, kad be garso stiprintuvo automobilyje gero rezultato nebus. Maksimalų rezultatą galima pasiekti naudojant bent vieną stiprintuvą, kuris skirtas komponentiniams garsiakalbiams ir atskirą stiprintuvą, kuris prijungtas prie žemų dažnių kolonėlės.

Stiprintuvas yra svarbus komponentas automobilio garso sistemoje. Žinoma, nereikia pamiršti ir kitų. Kokybiški laidai yra privalomi. Į juos investuoti verta ir kiekvienas asmuo mėgstantis kokybiškai skambančią muziką tai patvirtins. Nereikia pamiršti ir įrangos montavimo klausimo. Šį darbą verta patikėti specialistams, nes jie žino kaip tinkamai sumontuoti visą brangią įrangą.