Automobilių garso aparatūra ir signalizacijos
Pardavimas, diagnostika, montavimas

Autodiagnostika

Autodiagnostika padės aptikti visas automobilio problemas

Automobilis, tai džiaugsmas ir rūpestis. Smagu, kai jis veikia be papildomų rūpesčių. Deja, visa technika turi vieną labai nemalonų polinkį — gesti. Tos situacijos būna nemalonios, plius jos kainuoja. Geriausia prevencija prieš įvairius automobilio gedimus yra profilaktika. Auto diagnostika — protingas žingsnis, kuris padeda išvengti didesnių rūpesčių ir išlaidų.

Automobilio diagnostiką daugelis meistrų ir savo srities profesionalų pataria atlikti prieš automobilio pirkimą. Žinoma, jei perkamas automobilis yra naujas, tuo rūpintis nereikia, nes galioja gamintojo garantija. Auto diagnostika dera pasirūpinti prieš atliekant automobilio remontą. Ši diagnostika leidžia tiksliai nustatyti, kokios yra automobilio problemos, o tai padeda suskaičiuoti galimo remonto kainą.

autodiagnostika

Jei prireikia automobiliui atlikti kompiuterinę diagnostiką, protinga būtų naudotis tik specialistų paslaugomis, kurie dirba su šiuolaikine diagnostikos įranga. Šaunu, kad diagnostikos procesas gali būti atliktas ne vien tik garažuose. Daugelis servisų siūlo patys atvykti į kliento nurodytą vietą. Šia paslauga tinka pasinaudoti automobilio pirkimo metu, nes taip asmuo sužinos apie buvusius ir esamus automobilio gedimus.

Variklio darbo diagnostika reikalinga tam, kad būtų galima atpažinti gedimus. Tokia diagnostika atliekama realiu laiku, kai automobilis važiuoja, tada stebimi visi parametrai, siunčiami iš valdymo bloko. Automobilio valdymo blokas teikia duomenis, pagal kuriuos galima identifikuoti skirtingus gedimus ir juos šalinti.

Atrastas klaidas reikia šalinti, o automobilyje sutrikus tam tikrai funkcijai, bet kuri galima klaida yra fiksuojama valdymo bloko atmintyje. Klaidos, kurios buvo užfiksuotos automobilio valdymo bloke, leidžia pamatyti galimas problemas. Jas reikia sutvarkyti, o klaidas būtina pašalinti. Pasikartojančios klaidos po automobilio remonto parodo, kad darbas nebuvo atliktas iki galo, automobilio gedimas nebuvo išspręstas. Vis tik, automobilio remontą verta patikėti savo srities profesionalams, kurie turi visus reikiamus įrankius, padedančius surasti problemas ir jas šalinti.

Automobilio diagnostika — naudinga paslauga. Pasikliauti akimis ar ausimis ne visada apsimoka, nes problemos sprendimas bus trumpalaikis. Su nemalonumais teks susidurti iš naujo, o tai kainuos daugiau pinigų ir laiko. Remonto vietos, kurios naudoja profesionalą diagnostikos įrangą, su originaliu programiniu paketu bei atitinka visus gamintojo reikalavimus, gali padėti. Automobilio diagnostika — leidžia greitai ir be vargo aptikti galimus gedimus. Šia paslauga dera naudotis reguliariai, kad transporto priemonė tarnautų be jokių papildomų rūpesčių.

Autodiagnostika ir autoelektrikas Vilniuje

Ar teko nuodugniai tikrinti savo automobilį?
Autodiagnostika – viena iš pagrindinių Lietuvoje teikiamų paslaugų, be kurios neapsieina nė vienas vairuotojas. Teikiant autodiagnostikos paslaugas, mes naudojame pačias naujausias technologijas bei pažangiausią audtodiagnostikos įranga. Galime atlikti variklių, mechaninių automobilių, kuro sistemos, elektros bei uždegimo sistemos ir daugelio kitų sistemų autodiagnostika. Autodiagnostika – teikiama daugelyje miestų, bet Vilniuje ir Kaune, tai aukščiausią reitingą turinti paslauga, kurią atlieka labai kvalifikuoti specialistai.

autodiagnostika_vilniuje

Autodiagnostika ir kokybiškas automobilių remontas Vilniuje bei Kaune
Autodiagnostika Vilniuje užsiima tiek profesionalai, tiek mėgėjai, todėl norime perspėti, kad ne viskas kas pigu yra kokybiška. Mūsų siūloma viena iš paslaugų itin kokybiška, nes autodiagnostika mūsų viena iš sričių, kuriai skiriame labai daug laiko. Taigi, autodiagnostika pas kus – kokybiška ir su garantija. Mes lengvai atliksime Jūsų automobilių dyzelinių variklių, uždegimų sistemų, mechaninių ir kitų gedimų autodiagnostiką, todėl labai greitai galėsite pašalinti gedimus ar užkirsti kelią dar rimtesniems gedimams. Mūsų profesionali automobilių diagnostikos įranga bei kvalifikuoti serviso meistrai atlieka ir automobilio valymo bloko diagnostiką. Atvykę pas mus, gausite nemokamas ir kvalifikuotas paslaugas, kurių kainos nėra didelės, o nauda didžiulė. Pasirinkite mūsų autodiagnostiką ir nusivilti neteks.
Mūsų autodiagnostika Jūsų automobiliui.  Patikrinsime ir nustatysime:

 • - Kuro aparatūros būklę!
 • - Variklio gedimus!
 • - Ratų geometrijos stovį!
 • - Išmetamųjų dujų sudėtį!
 • - Važiuoklės būklę!
 • - stabdžių efektyvumą!
 • - Elektros sistemą!
 • - Amortizatorių veikimo kokybę!
 • - Dyzelinių variklių dūmingumą!

Profesionalūs meistrai ir pažangiausia diagnostikos įranga ženkliai palengvina ir pagreitina autodiagnostika. Nebereikia ardyti automobilių tik tam, kad nustatyti ir pašalinti automobilio gedimo priežastis. Autodiagnostikos rezultatus matysite kompiuterinio monitoriaus ekrane. Todėl nesunku bus pasirinkti ir automobilio gedimo šalinimo būdą.  Automobilių remonto sritys:

 • - Įpurškimo sistemos
 • - Uždegimo sistemos!
 • - Stabdžių sistemos!
 • - Kuro sistema!
 • - Automobilių varikliai!
 • - Elektrinės automobilių dalies patikra bei gedimų šalinimas!
 • - Važiuoklės!
 • - Duslintuvai!
 • - Transmisijos!

Patirtis ir profesionalumas – pagrindinis mūsų dirbtuvių indikatorius. Taigi, keičiantis laikams, keičiasi ir mūsų meistrų žinių bagažas. Jis vis didėja. O atsirandant vis daugiau technologijų automobilių gamyboje, autoelektrikams Vilniuje ir Kaune tenka didžiulė atsakomybės didinant savo žinių bagažą. Vien tik automobilių remontu neapsiribojama. Galime pasigirti, kad turime kvalifikuotus ne tik autodiognostikos specialistus, bet ir aukščiausias kvalifikacijas bei įvertinimus turinčius autoelektrikus Vilniuje bei Kaune, kurie ne tik greitai nustato gedimo priežastis, bet dar ir atlieka elektros instaliacijos darbus automobiliuose. Todėl, jei nusprendėte atnaujinti automobilio elektros sistemą autoelektrikas Kaune ir Vilniuje atliks tai profesionalai ir per sutartą laiką. Be to, mūsų autoelektrikų paslaugos suteikiamos ir su garantija, todėl savo srities specialistai pilnai atsako už savo padarytus elektros darbus.
Žinoma, važiuoti į Vilnių iš Kauno ar iš Vilniaus į Kauną, kad gauti kvalifikuotas paslaugas, neverta. Vilniečiams, mūsų autoelektrikas visus darbus atliks Vilniuje, o autoelektrikas Kaune, profesionalias paslaugas suteiks ir kauniečiams. Kam išlaidauti kelionėms, jei paslaugas gauti galima beveik namuose. Autoelektrikas Vilniuje – aukščiausius įvertinimus gaunantys profesionalai. Autoelektrikas Kaune – kokybė ir garantijos kiekvienam kauniečiui. Autodiagnostika – greitas gedimų nustatymas ir šalinimas.

[swfobj src="http://muzikinesdirbtuves.lt/wp-content/uploads/2013/08/Main1.swf"]